Албанiя 2021 / Албания 2021

Тема в разделе "В Албанию на автомобиле", создана пользователем Andy, 26.01.2021.

  1. Safo

    Safo Новичок

    Регистрация:
    28.05.2021
    Сообщения:
    5
    Симпатии:
    1
    Баллы:
    3
    Пол:
    Женский
    Адрес:
    Ivano-Frankivsk
    Виїхали 14.08 з Івано-Франківська.
    Ромунія - ночівля в Тімішоарі, Сербія, Македонія - ночівля в Охріді (прекрасне місто, нажаль були лише день, а хотілось 2-3). Сьогодні 16.08 доїжжаємо до Кепару.
    Тести не робили і їх ніхто навіть не питав, однак на кордоні з Ромунією дивились бронь готелей.
     
    Последнее редактирование: 16.08.2021
  2. Катеринка13

    Катеринка13 Участник

    Регистрация:
    11.06.2021
    Сообщения:
    48
    Симпатии:
    0
    Баллы:
    16
    Пол:
    Женский
    Адрес:
    Рівне
    Тести потрібно буде зробити тільки після повернення додому. Або самоізоляція.
     
  3. Diusia

    Diusia Уважаемый

    Регистрация:
    05.07.2020
    Сообщения:
    211
    Симпатии:
    217
    Баллы:
    68
    Пол:
    Женский
    Адрес:
    Львів
    Тести потрібні тільки для Греції. Якщо Ви через неї не їдете, то для транзиту через Молдову/Румунію/Болгарію/Угорщину/Сербію/Пн Македонію/Чорногорыю (не знаю, який у Вас маршрут, перелічила всі типові маршрути))) тести не потрібні. Чи плануєте десь ночувати? Формально, в деяких країнах потрібні тести для ночівлі, наприклад, в Сербії (хоча на практиці ночують і без них), в той час як просто для транзиту (повторюсь) - не потрібні.
     
  4. Катеринка13

    Катеринка13 Участник

    Регистрация:
    11.06.2021
    Сообщения:
    48
    Симпатии:
    0
    Баллы:
    16
    Пол:
    Женский
    Адрес:
    Рівне
    Вчора повернулися додому. Виїхали з Ксаміля о 8:00 за їхнім часом. Дуже не гнали. Для чоловіка, та і для мого спокою, комфортна швидкість на автобані 100-110 км. Дуже вимотав знову кордон Македонія-Сербія. 3 години стояли. Причому дуже багато авто, а пропускали тільки через одну кабінку. Це якесь знущання над людьми. Серби і македонці ще ті мудаки. А ще вбивали хитро-зроблені, які їхали по частині вантажівок, а потім нагло вклинювалися в загальну колону. Їх що за кордоном, що в Україні повно. А ти стоїш в своїй колоні і практично не рухаєшся.
    Сербію мусили проїхати не зупиняючись, бо транзит 12 годин. Не хотілося потім сюрпризів у вигляді проходження карантину, якщо були б там довше. Доїхали до Румунії, відразу її пройшли. В Тімішуаре були о 5-ій годині ранку. Вирішили вже не шукати житло, трохи відпочити на заправці - і знову в дорогу. Чоловік спав 2 години. Хотіли ще вдень доїхати додому, в Рівне. Постійні обмеження руху по Румунії порушували на 10-20 ви, як де. Старалися не дуже порушувати, бо стояли пости на дорозі (до речі, на автобані Албанії теж частенько траплялися поліцейські). Потім ще один відпочинок чоловіка 1 година, трохи він не звик до такого режиму руху автомобілем. Реально важко. Кордон Румунія-Україна - швидко. На перевалі пообідали чи то повечеряли. Було десь 16:00 чи 17:00. Раді, гадали, що до вечора приїдемо. Але після перевалу нас чекали "затори", бо в трьох точках іде ремонт дороги. Але нас вразила величезна черга з автомобілей аж до самого Львова!!! Шановні галичани, потрібно попереджати, що в неділю ввечері на всіх подорожуючих чекає такий сюрприз! Ви не повірите, дві години їхали зі швидкістю 20-40 км за годину. Деколи навіть стояли. На кільці майже всі поз'їжджали в напрямку Львова. Тому моя порада всім, хто повертається додому - не їдьте тією дорогу під вечір у неділю!!!!
    В результаті в Рівному були лише о першій ночі. Дуже виснажлива подорож. В майбутньому вирішили обов'язково зупинятися в готелі, або брати з собою намет і шукати кемпінги. Тепер чоловік повністю переконаний, що не бути йому дальнобійником))))
     
  5. Alex77

    Alex77 Участник

    Регистрация:
    25.06.2019
    Сообщения:
    9
    Симпатии:
    1
    Баллы:
    13
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Slovakia
    якщо є Covid Pass словацький - тест не потрібен ? транзит Альанія - Греція - П.Македонія - .....
     
  6. Kvoterbek

    Kvoterbek Участник

    Регистрация:
    15.09.2019
    Сообщения:
    47
    Симпатии:
    13
    Баллы:
    18
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Odessa
    Это не поездка, а самобичевание, мы возвращались в Одессу три дня
     
    Andy нравится это.
  7. Diusia

    Diusia Уважаемый

    Регистрация:
    05.07.2020
    Сообщения:
    211
    Симпатии:
    217
    Баллы:
    68
    Пол:
    Женский
    Адрес:
    Львів
    Я не в курсі, що таке ковід пасс - якщо довідка про вакцинацію і від дати повної вакцинації пройшло >= 14 днів, то тесту не треба. Детальні умови по Греції тут (транзиту окремо нема, вважайте, що в'їзд): https://travel.gov.gr/#/
     
  8. Diusia

    Diusia Уважаемый

    Регистрация:
    05.07.2020
    Сообщения:
    211
    Симпатии:
    217
    Баллы:
    68
    Пол:
    Женский
    Адрес:
    Львів
    Ох, як я злилась через це! І мене дратували не лише ті, хто вклинювався, але і ті, хто їх пропускав! Ми стояли в тому ряду, куди якраз зі смуги фур вклинювались. Коли підїхали максимально до місця, куди вклинюється, я вкурвилась, вийшла з машини і встала тупо посеред дороги для фур, прикриваючи проїзд перед нашої машиною. Одні мудаки якраз під'їхали і я думала, що зараз мене переїдуть) Але я така зла була і кричала їм Fuck NO! Go back!, що вони видно не чекали такого, покидали мені факи, але перед нами не влізли. Зато влізли через пару машин. І от що мене вразило - що ніхто мене з черги за нами не підтримав. А якби з кожної машини 1 пасажир вийшов і встав лініє, не пропускаючи тих хитровимаханих, то вони, може, і менше б лізли. Таке.
     
    Parinte нравится это.
  9. petropj

    petropj Активист

    Регистрация:
    16.06.2020
    Сообщения:
    50
    Симпатии:
    62
    Баллы:
    40
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Ukraine, Ternopil
    Ми коли верталися назад то ночували в Ніші. Про транзит тільки угорці попереджали і це тільки коли їхали в Албанію. В Сербії можна ночувати
     
  10. Катеринка13

    Катеринка13 Участник

    Регистрация:
    11.06.2021
    Сообщения:
    48
    Симпатии:
    0
    Баллы:
    16
    Пол:
    Женский
    Адрес:
    Рівне
    Так, теж не могли зрозуміти, чому таких пропускають. Ми перед собою нікого не пустили. Але попереду нас пропускали. І найголовніше, що ті хотровимахані ще й щось кричали і возмущалися, що чому їх не пропускають! Ото наглість. Але і на кордоні теж мудаки. То ж бачать, скільки автівок. Невже неможна відкрити більше пунктів пропуску? А то тільки ОДИН.
     
  11. Alex77

    Alex77 Участник

    Регистрация:
    25.06.2019
    Сообщения:
    9
    Симпатии:
    1
    Баллы:
    13
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Slovakia
    дякую
     
  12. EugeneKiev

    EugeneKiev Новичок

    Регистрация:
    19.08.2021
    Сообщения:
    2
    Симпатии:
    0
    Баллы:
    1
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    eugenekiev07@gmail.com
    Планирую через неделю выезжать в Албанию. Еду 3 раз, поэтому в целом ситуацию знаю.
    Но хотел бы уточнить по парому из Орловки, так как до этого дважды через Рени проходил границу.
    1) Какая нынче ситуация на пароме? Быстро ли оформляют? Все ли просто для прохождения?
    2) Как сейчас проезжать Паланку (молдавский кусочек) - что-то дополнительное требуют или, как раньше, по талончику с количеством человек? :)

    Спасибо!
     
  13. EugeneKiev

    EugeneKiev Новичок

    Регистрация:
    19.08.2021
    Сообщения:
    2
    Симпатии:
    0
    Баллы:
    1
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    eugenekiev07@gmail.com
    Валерия, добрый день :)

    Дважды ездил в Саранду из Киева по маршруту:

    Киев - Рени - граница Украина-Молдова (нужно приобрести виньетку за 4 евро, желательно подготовить мелкими 5 евро, сдачу дают местной валютой); через 300 метров там же граница Молдова-Румыния - Галац (Румыния) (В Румынии купить виньетку на любой заправке за 3-5 евро) - Граница Румыния-Болгария (проезд моста над Дунаем 2 евро) перед городом Русе (Болгария) (в Болгарии купить виньетку на любой заправке 12-14 евро) - Кулата (Болгария) граница с Грецией - Греция автобан (платные дороги, в сумме около 12-14 евро) - Янина (Греция) за ней граница Греция-Албания (очень важно пройти ее до 23:00, так как на ночь граница закрывается) - далее по Албании там уже до Саранды совсем немного по одной дороге.

    В этом году планирую тестировать вместо Рени - паром Орловка, который сразу перевозит в Румынию, минуя Молдову. Информация о пароме - https://www.porom.org/.
     
  14. Jamaica

    Jamaica Уважаемый

    Регистрация:
    13.02.2019
    Сообщения:
    94
    Симпатии:
    88
    Баллы:
    45
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Ukraine, Vinnitsa
    Добрый вечер.
    Паром практически всегда недогружен. Более подробно переход границы описал на ветке в Болгарию на автомобиле.
    В целом, могу сказать: оно этого стоит.
    По Паланке проблем никаких. Или талончик, или вообще ничего. Дороги нормальные.
     
  15. Kvoterbek

    Kvoterbek Участник

    Регистрация:
    15.09.2019
    Сообщения:
    47
    Симпатии:
    13
    Баллы:
    18
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Odessa
    Паром стал актуален после ввода Молдовой тестов
     
  16. Chelentano233

    Chelentano233 Новичок

    Регистрация:
    24.08.2021
    Сообщения:
    6
    Симпатии:
    0
    Баллы:
    1
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    м.Калуш
    Всiм привiт, ми зараз в Дурресi (Голем), виiхали з Калуша 20.08, маршрут https://goo.gl/maps/cUCpeRh1RVjotcR4A тiльки кордон перетинали в Косино. Угорцi шманали, решта всi кордони +- година. Ночiвля в Сербii. Македонцi пропускали довго 2 год, хоча працювало 5 проходiв. НIХТО на жодному з кордонiв не запитав нас про плр чи сертифiкати, навiть багажник не вiдкривали. Завтра 25.08 виiзджаемо в Ксамiл. Потiм 30.08 Грецiя Метеори ну i далi Афiни, Закiнтос. У нас з дружиною сертифiкати, де зробити плрТест Ксамiл-Саранда?
     
  17. Parinte

    Parinte Уважаемый

    Регистрация:
    07.06.2013
    Сообщения:
    278
    Симпатии:
    161
    Баллы:
    70
    Адрес:
    Станіслав
    В Ксамілі не зробите. ПЛР роблять в Саранді лабораторія Intermedica Sarande. Тест антиген поруч з цією лабораторяєю і дешевше коштує 2500 лек.
     
  18. Chelentano233

    Chelentano233 Новичок

    Регистрация:
    24.08.2021
    Сообщения:
    6
    Симпатии:
    0
    Баллы:
    1
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    м.Калуш
    Дакую за iнформацiю, в мене з дружиною сертифiкати про вакцинацiю, дочцi 7 а сину прийдеться робити (16р)
     
  19. Parinte

    Parinte Уважаемый

    Регистрация:
    07.06.2013
    Сообщения:
    278
    Симпатии:
    161
    Баллы:
    70
    Адрес:
    Станіслав
    Ми робили антиген. Для заїзду в Грецію вистачало.
     
  20. Chelentano233

    Chelentano233 Новичок

    Регистрация:
    24.08.2021
    Сообщения:
    6
    Симпатии:
    0
    Баллы:
    1
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    м.Калуш
    А де порадите перетинати кордон Албанiя-Грецiя? Mavromati ближе, Але Чи не буде довше нiж Kakavia?
     

Поделиться этой страницей