Поездка в Албанию на автомобиле ( Киев -Саранда и обратно) 2017 отчет

Тема в разделе "В Албанию на автомобиле", создана пользователем Andy, 28.05.2017.

  1. Byura82

    Byura82 Участник

    Регистрация:
    01.06.2017
    Сообщения:
    8
    Симпатии:
    3
    Баллы:
    13
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Киев
    Добрый вечер! Подскажите по каким картам ездили по Албании(кроме атласа бумажного))?
     
  2. Andy

    Andy Администратор Команда форума

    Регистрация:
    27.07.2012
    Сообщения:
    8.669
    Симпатии:
    2.838
    Баллы:
    138
    Пол:
    Мужской
    Использовали Навител .
     
  3. Byura82

    Byura82 Участник

    Регистрация:
    01.06.2017
    Сообщения:
    8
    Симпатии:
    3
    Баллы:
    13
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Киев
    Спасибо.
     
  4. dreamer-2011

    dreamer-2011 Участник

    Регистрация:
    06.06.2017
    Сообщения:
    20
    Симпатии:
    13
    Баллы:
    13
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Киев
    Я пользовал предварительно закачанные офф-лайн карты Google.
    За 5000 км было пару глюков (Саранда-Ксамил) и в Халкидиках.
    Во всём остальном - ОК.
     
  5. Andy

    Andy Администратор Команда форума

    Регистрация:
    27.07.2012
    Сообщения:
    8.669
    Симпатии:
    2.838
    Баллы:
    138
    Пол:
    Мужской
    Закачивал на смартфон и планшет , но хотелось бы отдельное устройство , ибо смарфон/планшет - он же и фотоаппарат :) . А в авто к сожалению в головное устройство навигация не становится .
     
  6. Алексей

    Алексей Участник

    Регистрация:
    26.07.2017
    Сообщения:
    7
    Симпатии:
    2
    Баллы:
    16
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Киев
    Добрый день! Андрей, обращаюсь, как к профи, хочу задать Вам несколько вопросов, может еще краткая консультация по автопробегу Киев - Саранда-Киев ! Если есть возможность, скиньте свой телефон в личку или наберите меня . С благодарностью, Алексей. 096-355-74-31
     
  7. Andy

    Andy Администратор Команда форума

    Регистрация:
    27.07.2012
    Сообщения:
    8.669
    Симпатии:
    2.838
    Баллы:
    138
    Пол:
    Мужской
    Алексей , пишите вопросы сюда -я отвечу . Надеюсь что ответы будут полезны многим !
     
  8. Sergeyfit

    Sergeyfit Участник

    Регистрация:
    16.05.2017
    Сообщения:
    4
    Симпатии:
    0
    Баллы:
    11
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Kyiv
    А можно ссылки на маршрут выложить.
    Спасибо))
    Сижу собираюсь и думаю, как лучше ехать. Как в кино у меня...вам шашечки или ехать)))
     
  9. Andy

    Andy Администратор Команда форума

    Регистрация:
    27.07.2012
    Сообщения:
    8.669
    Симпатии:
    2.838
    Баллы:
    138
    Пол:
    Мужской
    Думать о маршруте , лучше в этой теме : http://forum.aboutbalkan.com/threads/3108/
     
  10. Oleg

    Oleg Уважаемый

    Регистрация:
    16.01.2018
    Сообщения:
    103
    Симпатии:
    77
    Баллы:
    53
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Тернопіль
    +
    Доброго дня, пане Andy. Випадково натрапив на ваш форум. Зацікавили описи поїздки. Дуже цікаво та захоплююче. Ніби разом з вами побував в подорожі. Читав прямо як художню книжку. Прочитав тільки цей розділ. Бачу є ще багато цікавої інформації.
    Хоче задати кілька нескромних запитань. Скільки ви потратили грошей на цю подорож і ким ви працюєте, якщо не секрет?
     
  11. Andy

    Andy Администратор Команда форума

    Регистрация:
    27.07.2012
    Сообщения:
    8.669
    Симпатии:
    2.838
    Баллы:
    138
    Пол:
    Мужской
    Добрий День пане Олег.
    Дякую на доброму словi.
    Приблизний * бюджет поїздки виглядав так (не враховує витрат 2х денної поїздки на острів Корфу):
    1) Паливо для автомобіля і дороги 400 євро.
    2) Транзитні готелі 210 євро
    3) Оренда апартаментів в Саранді (1 місяць) 700 євро
    4) Парковка авто в Саранді (1 місяць) 30 євро
    5) Харчування і дрібні покупки в Саранді, готували переважно самі (1 місяць) 500 євро
    Все разом: 1840 євро.
    * Не вираховував по дрібницях, так що думаю можна кінцеву суму заокруглити до двох тисяч.
     
    Yakanatol и Pratico нравится это.
  12. Oleg

    Oleg Уважаемый

    Регистрация:
    16.01.2018
    Сообщения:
    103
    Симпатии:
    77
    Баллы:
    53
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Тернопіль
    Не очікував, що так скоро відповісьте. Дякую за швидку відповідь. Не зрозумів до кінця як Ви так авто на прокат взяли? Що потрібно давати у заставу, скільки коштує прокат авто на місяць?
    В мене авто OPEL Vectra B (1997 р.). Пробіг 240 тис. Як думаєте варто їхати на такій машині в Албанію чи краще як завжди Одеса/Херсон. В 2013 р. влітку ще встиг зїздити в Малоріченське-Алушту-Ялту-Алупку. Там гарно. З Одесою чи Херсоном не порівняєш.
    В моїй машині ще немає кондиціонера. Як там, можливо їхати чи жара буде сильна в машині. Планую накопити до того часу 800-1000 євро, якщо звичайно гривня не впаде до 50 за Євро!!?? Можливо з таким бюджетом їхати чи замало. Буду їхати з сімєю: дружина і двоє дітей 9 і 12 років. Рзкажіть щось, порадьте. Який найоптимальніший маршрут?? Навігатор в Гугл-картах показує, що найкоротше їхати через Румунію-Болгарію-трошки Греції і вже тоді Албанія. Звичайно, що мені ближче трохи ніж вам на 600 км, але все ж таки далековато. Так як два рази в Крим може трошки менше.
     
  13. Andy

    Andy Администратор Команда форума

    Регистрация:
    27.07.2012
    Сообщения:
    8.669
    Симпатии:
    2.838
    Баллы:
    138
    Пол:
    Мужской
    Олег, я трохи пізніше відповім детальніше на ваші питання. А поки почитайте ось цю тему: http://forum.aboutbalkan.com/threads/3108/. У ній я описував як добирався маршрут, чому ті чи інші варіанти і тд.
     
  14. Andy

    Andy Администратор Команда форума

    Регистрация:
    27.07.2012
    Сообщения:
    8.669
    Симпатии:
    2.838
    Баллы:
    138
    Пол:
    Мужской
    Тут я висловився не сильно точно, надавши фразі більше художнього змiсту :). По суті ми купили цей автомобіль. Тому що ніхто, природно, не дасть вам нове авто для тест драйву на такий період і на такі відстані. Самі придбали і самі тестуємо. Але зате тільки реальні правдиві відгуки :).
     
  15. Andy

    Andy Администратор Команда форума

    Регистрация:
    27.07.2012
    Сообщения:
    8.669
    Симпатии:
    2.838
    Баллы:
    138
    Пол:
    Мужской
    Риторичне питання . Тут все залежить від стану конкретного екземпляра автомобіля і вашого вміння (в разі чого) самостійно діагностувати і виправляти дрібні і можливі великі поломки в "польових умовах". Але відразу хочу сказати, що конкретно в Саранді є маса автосервісів, так що не все так погано. Але однозначно не раджу їхати на ньому по SH75. Для цієї траси в горах потрібен запас міцності 200%. На рахунок кондицiонера ..... Грецiя та Албанiя безсумнівно не ті місця де без нього комфортно. Також частково можно їхати вночі. Я б планував поїздку не пізніше ніж друга половина червня (після там просто дуже спекотно). Але і не на початку червня (вода ще занадто прохолодна 18 градусів). Я, наприклад, без проблем в такий плаваю, а ось моя сім'я любить по тепліше.
     
    Последнее редактирование: 27.03.2019
  16. Andy

    Andy Администратор Команда форума

    Регистрация:
    27.07.2012
    Сообщения:
    8.669
    Симпатии:
    2.838
    Баллы:
    138
    Пол:
    Мужской
    Я думаю що це мiнiмальний бюджет . Треба рахувати все вам особисто . Але цiни зростають дуже швидко вгору , починаючi з липня ( в серпнi аренда апартаментiв дорожчае в 2-3 рази порiвняно з червнем) .
     
  17. Andy

    Andy Администратор Команда форума

    Регистрация:
    27.07.2012
    Сообщения:
    8.669
    Симпатии:
    2.838
    Баллы:
    138
    Пол:
    Мужской
    Гугл правильно малюе ...пропоную данне питання обговорити в цій темі : http://forum.aboutbalkan.com/threads/3108/page-6#post-54492
     
    Последнее редактирование: 19.01.2018
  18. Andy

    Andy Администратор Команда форума

    Регистрация:
    27.07.2012
    Сообщения:
    8.669
    Симпатии:
    2.838
    Баллы:
    138
    Пол:
    Мужской
  19. Oleg

    Oleg Уважаемый

    Регистрация:
    16.01.2018
    Сообщения:
    103
    Симпатии:
    77
    Баллы:
    53
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Тернопіль
    Зрозуміло. Дійсно, я планую на початку серпня. А скажіть де дешевше відпочивати в такий період в Болгарії чи Албанії???
     
  20. Andy

    Andy Администратор Команда форума

    Регистрация:
    27.07.2012
    Сообщения:
    8.669
    Симпатии:
    2.838
    Баллы:
    138
    Пол:
    Мужской
    Дешевше в Болгарii як мiниiмум за рахунок меньшоi вiдстанi i меньшоi кiлькостi транзитних готелей . Житло та харчi плюс мiнус однаково ( в Болгарii навiть деякi речi дорожчi).
     

Поделиться этой страницей