Планирование авто маршрута Украина-Албания-Украина и другие вопросы подготовки ( Часть 2 - 2019 год)

Тема в разделе "В Албанию на автомобиле", создана пользователем Andy, 22.01.2019.

  1. Serkrsa

    Serkrsa Уважаемый

    Регистрация:
    28.04.2019
    Сообщения:
    91
    Симпатии:
    57
    Баллы:
    45
    Адрес:
    м.Львів
    Як на мене то краще. Дорога гарна, досить широка, на підйомах та спусках в деяких місцях по три полоси, при потребі можна обігнати вантажівку чи автобус. Серпантини цікаві і не дуже круті. Дорога від кордону Сербія Македонія до Охриду зайняла 3 год з зупинкою 20-30 хв. на перевалі. Але як я казав іншою дорогою я не їхав.
    До речі зразу при з'їзді з автобану (до 1 км) є базарчик з персиками, пошкодували що не зупинились. Далі тільки сади, а купити нема де.
     
    Последнее редактирование: 16.07.2019
  2. Serkrsa

    Serkrsa Уважаемый

    Регистрация:
    28.04.2019
    Сообщения:
    91
    Симпатии:
    57
    Баллы:
    45
    Адрес:
    м.Львів
    Забув вказати: нас було 4 дорослих, машина Рено Меган 3 1,5dCi 110 к.с. Бортовий комп. показав розхід 5,2 л. дизеля
     
    Dima1988 нравится это.
  3. Oleg

    Oleg Уважаемый

    Регистрация:
    16.01.2018
    Сообщения:
    103
    Симпатии:
    77
    Баллы:
    53
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Тернопіль
    В Румунії вінєтку купляти на заправці Лукойл. Там можна карткою розрахуватись. 50 м за кордоном якась румунка в магазинчику хотіла 5 Є. Певно прикордонникам дає 1 Є. І собі 1. Тому що дуже нагло себе поводила, коли зробив зауваження.За 20 км від кордону на протилежному боці дороги є заправка там можна купити без проблем. Болгарську можна купити на кордоні в Русе теж карткою в терміналі. Або вдома через інтернет. Але треба бути впевненим на 100% що ідете. В Греції краще мати готівку, бо деякі картки довго проходять автентифікацію, через що черга збільшується.
     
  4. gekaklimk

    gekaklimk Участник

    Регистрация:
    04.07.2018
    Сообщения:
    8
    Симпатии:
    3
    Баллы:
    21
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    украина славянск
    Подскажите пожалуйста, жилье в Борше по 30-40 евро реально найти? Где лучше останавливаться в Борше или Саранде?
     
    webcom2000 нравится это.
  5. Andy

    Andy Администратор Команда форума

    Регистрация:
    27.07.2012
    Сообщения:
    8.669
    Симпатии:
    2.838
    Баллы:
    138
    Пол:
    Мужской
    Цена зависит и от размеров аппартаментов. На 2 взр это норм цена. Борщ и Саранда концептуально разные места для отдыха.
     
  6. webcom2000

    webcom2000 Участник

    Регистрация:
    25.03.2019
    Сообщения:
    19
    Симпатии:
    7
    Баллы:
    13
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Вінниця
    Могу дать координаты в Пикерас. 6 км от Борша и 2 км от пляжа Бунец. 20 или 25 евро с завтраком. Отличные хозяева.
     
    gekaklimk нравится это.
  7. gekaklimk

    gekaklimk Участник

    Регистрация:
    04.07.2018
    Сообщения:
    8
    Симпатии:
    3
    Баллы:
    21
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    украина славянск
    Буду благодарен.
     
  8. gekaklimk

    gekaklimk Участник

    Регистрация:
    04.07.2018
    Сообщения:
    8
    Симпатии:
    3
    Баллы:
    21
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    украина славянск
    А 2 взр это что?
     
  9. webcom2000

    webcom2000 Участник

    Регистрация:
    25.03.2019
    Сообщения:
    19
    Симпатии:
    7
    Баллы:
    13
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Вінниця
    +355693863887 - Romeo
     
  10. Andy

    Andy Администратор Команда форума

    Регистрация:
    27.07.2012
    Сообщения:
    8.669
    Симпатии:
    2.838
    Баллы:
    138
    Пол:
    Мужской
    2 взрослых
    Двухместные аппартаменты
     
  11. Макс

    Макс Активист

    Регистрация:
    04.01.2019
    Сообщения:
    68
    Симпатии:
    26
    Баллы:
    36
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Львів
  12. zahar108

    zahar108 Участник

    Регистрация:
    22.06.2014
    Сообщения:
    15
    Симпатии:
    26
    Баллы:
    23
    Якраз мене й повів на той перехід в горах мій навігатор,добре,що я вчасно спитав у місцевих чи до Талліна тобто Македонії далєко?))) Замахали руками і повернули на автобан.
     
  13. zahar108

    zahar108 Участник

    Регистрация:
    22.06.2014
    Сообщения:
    15
    Симпатии:
    26
    Баллы:
    23
    Ми вже теж,нарешті вдома.
    Ньюанси по зворотньому шляху.
    Виїхали ми в четвер з Саранди десь о 9-й ранку за Києвом.В планах стояло доїхати за перший день як мінімум до Нові Сад,а як максимум до Суботіци.Тому готельне резервували,вирішили так само,як і по дорозі в Саранду - орієнтуватись по ходу. Кордон в Конісполі пройшли за 10хв. Грецію пролетіли. Але перша ластівка,що не так буде як планувалось з'явилась на останньому пункті оплати дороги в Греції. Тянучка була хвилин 30. І вже на кордоні з Македонією ми зрозуміли,що далі буде те саме. Верталась додому перша хвиля відпускників з Сербії,Угорщини і Туреччини. Турки в основному на німецьких і французьких номерах. Але на кордоні з Македонією ми пройшли шлях до будки за 40хв ,не дивлячись на довгу тянучку. Коли ми під'їхали до будки,то вияснили секрет швидкої роботи македонців. Я простягаю у віконце паспорти, вони дивляться на обкладинку і махають рукою-ЇДЬ! Я запитав про печатку ,вони посміхнулись і знов махнули рукою вперед.Ми й поїхали. Перший пост оплати пролетіли безкоштовно. На інших були тянучки по хвилин 10-15. Кордон з Сербією зібрав два довгих хвоста на метрів 900 від терміналу.Потім серби почали двіжнячити в об'їзд цих хвостів через інші смуги. І за метрів 400 хвостів стало 5. Пройшла година і коли ми вже майже змирились з тим,що швидкість нашого руху буде одна автівка за 5хв., всі ці хвости почали рухатись. Виявилось,що серби оперативно відреагували на такий наплив машин і відкрили ще три вікна на в'їзд. За 40хв я вже подавав паспорти в будку. Поліцай просканував лише мій паспорт і всі паспорти віддав назад.Штампи не ставив і махнув рукою на виїзд. Ітого на кордонах і пунктах оплати ми втратили десь 2,5 годин. Яких нам якраз не вистачило,щоб доїхати до Суботіци. Заїхали на АЗС і забукали отель в Белграді(майже на всіх АЗС в Сербії є безкоштовний вайфай,що зекономило нам трохи грошей в роумінгу).
    Завтра допишу як ми зробили гак в Австрію і майже на фініші неочікувано отримали купу позитивних емоцій.
     
    Andy, vovchik и Serkrsa нравится это.
  14. Serkrsa

    Serkrsa Уважаемый

    Регистрация:
    28.04.2019
    Сообщения:
    91
    Симпатии:
    57
    Баллы:
    45
    Адрес:
    м.Львів
    Ми вертались без черг, македонці вели себе так само. Подивились і махнули ЇДЬ
     
    zahar108 нравится это.
  15. zahar108

    zahar108 Участник

    Регистрация:
    22.06.2014
    Сообщения:
    15
    Симпатии:
    26
    Баллы:
    23
    Отже з Белграду ми виїхали раненько і взяли курс на Парндорф(Австрія).Десь о 14.00 ми з' їхали перед австрійським кордоном,заїхали в мотель і звідти вже безоплатними дорогами поїхали в Австрію. При в'їзді в Австрію стоїть будочка і гарна дівчина в поліцейській формі нам з пошмікою махнула -проїзджайте!
    Трішки про Парндорф. Поряд з цим містом величезний аутлет у вигляді кварталу з одно поверхових будинків,в яких і розміщені всі бутіки. Народу море,якраз сезон літніх розпродаж. Дуже багато китайців і мусульман. Якщо чітко знаєш що тобі треба і якого бренду,то можна вкластись в пів дня. Єдине,що оформити такс фрі досить проблемно,оскільки китайці окуповують пункти оформлення протягом дня,але якщо є час і терпіння,то ви зекономите ще відсотків 18-20. Ми там пробули до кінця дня і ще пів дня наступного.
    Далі виїхали в сторону неньки. Хотіли ночувати вже в Косино або Берегово,але я такий був втомлений тими магазинами,що дотягнув тільки до Nyiregyhaza.
    Там забукав недорогий готель. По дорозі до готелю трапився вказівник ZOO з намальованим слоном. Ми поржали,що мабуть так заманюють,а насправді там кроликі і баранчики. Але в готелі донька загуглила цей зоопрак і виявилось,що він один з найкрутіших в Європі. Звісно ми вирішили завтра туди сходити і не прогадали. зоопрак бомбезний. Ліс,величезна територія. Слони,жирафи,горили,тигри,носороги,бегемоти і навіть акули. Фотки не викладаю,знайдете в інтернеті. Багато поляків,українців. Дуже рекомендую тим,хто вертається через Угорщину,особливо з дітьми, заїхати на пів дня в цей чудовий зоопарк.Море позитиву.
    далі 70 км і ми на кордоні в Чопі,на Лужанку я їхати не ризикнув. Угорці зібрали чергу і ми простояли 2 години. Нашу сторону ми пройшли за 30хв.
    Об 23.00 ми були вже в Луцьку.
     
    Serkrsa, Andy, Oleg и 2 другим нравится это.
  16. Jamaica

    Jamaica Уважаемый

    Регистрация:
    13.02.2019
    Сообщения:
    94
    Симпатии:
    88
    Баллы:
    45
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Ukraine, Vinnitsa
    Итак, выехали из Винницы вчера в 04:00. Молдова, Румыния, Болгария, Македония затрачено время просто на штамп в паспорте. Никаких вопросов. В 06:00 озеро Охрид.
    10:00 букинг отличных апартаментов, завтра на Валону.
     
    Serkrsa и webcom2000 нравится это.
  17. SteppenWolf

    SteppenWolf Новичок

    Регистрация:
    15.05.2019
    Сообщения:
    15
    Симпатии:
    12
    Баллы:
    3
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Kharkiv, Ukraine
    Ну както так ))

    trip_final.jpg

    8039 км, 475 литров дизеля, 100+ часов за рулем, 40+ литров пива, 25 дней, 12 стран, 4 скола на лобовом и 3 счастливых пассажира...
     
    Kruhlyk, Serkrsa, Oleg и 5 другим нравится это.
  18. Hermes

    Hermes Участник

    Регистрация:
    15.01.2019
    Сообщения:
    16
    Симпатии:
    0
    Баллы:
    6
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Osokorki hills
    Ребята, по ситуации в этом году, где лучше пересекать границу Украины с Венгрией? Едем на Хорватию через Будапешт...
     
  19. Andy

    Andy Администратор Команда форума

    Регистрация:
    27.07.2012
    Сообщения:
    8.669
    Симпатии:
    2.838
    Баллы:
    138
    Пол:
    Мужской
    А из каких вариантов КПП вы выбираете ?
    В пятницу переходил Венгрия-Украина около 19:00 по киевскому времени . На Косино не успевали , поэтому поехал на Лужанку . Было примерно по 10 авто в каждый гейт ( работало 2 ) . Вся процедура заняла около 1,5 часа . Из Украины машин было так же примерно по 10 шт . Т.е по меркам данного Кпп это фактически - "очереди нет" :) .
    За день до старта смотрел через инет очереди на различных КПП , так Косино было загружено больше других . Похоже ситуауция меняется и теперь Косино не всегда гарантированно быстрый вариант прохода границы .
     
  20. Serkrsa

    Serkrsa Уважаемый

    Регистрация:
    28.04.2019
    Сообщения:
    91
    Симпатии:
    57
    Баллы:
    45
    Адрес:
    м.Львів
    Як на мене, треба більше дивитись на день тижня, по можливості їхати понеділок- середа, як крайній варіант четверг.
     
    rus33 нравится это.

Поделиться этой страницей