Автоподорож Україна-Албанія-Греція-Болгарія (липень 2019)

Тема в разделе "В Албанию на автомобиле", создана пользователем Oleg, 12.08.2019.

  1. Oleg

    Oleg Уважаемый

    Регистрация:
    16.01.2018
    Сообщения:
    103
    Симпатии:
    77
    Баллы:
    53
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Тернопіль
    На румун.-укр. кордоні простояли в загальному приблизно 60-70 хвилин і опинилися знову на рідних нам просторах з знайомою мовою, будівлями, повітрям і занедбаним станом доріг. Розслабившись за 20 днів їзди по хороших і рівних дорогах, я в перші 20 кілометрів влетів в таку яму, що аж задзвеніло в салоні. Але вийшов з машини, оглянув колесо – нічого серйозного не помітивши вже тепер уважно поїхав додому.
    IMG_5894.JPG IMG_5896.JPG IMG_5897.JPG
     
    Andy нравится это.
  2. Oleg

    Oleg Уважаемый

    Регистрация:
    16.01.2018
    Сообщения:
    103
    Симпатии:
    77
    Баллы:
    53
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Тернопіль
    З Порубного до Тернополя за даними і навігатора і дорож. знаків показувало 200 км і 4 год часу. І тут я задумався: Як? В Греції 500 км за 5 годин, а тут 200 км за 4 години? Але зрозумів що автошлях Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече – це зовсім не Egnatia Odos, а грецький автобан мені і всім українським автомобілістам може тільки снитися або зʼявлятися в мріях при їзді з Києва в Чоп або навпаки.
     
  3. Oleg

    Oleg Уважаемый

    Регистрация:
    16.01.2018
    Сообщения:
    103
    Симпатии:
    77
    Баллы:
    53
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Тернопіль
    З власного досвіду поїздки можу сказати, що їхати на далекі відстані на машині старшій 15 років можна, але тільки з ночівлею один раз. Тобто можна їхати на відстань не далі 1200-1300 км. Бронювати номери через Букінг тільки на окраїні міста або щоб тебе хтось зустрів і провів. Ну і звісно за Албанією буду скучати – особливо за кольором її морської води, мальовничими пляжами, гірськими пейзажами, чудовим виглядом на о. Корфу та іншими незабутніми моментами.
     
    Andy, rus33, Viktor_S и ещё 1-му нравится это.

Поделиться этой страницей